Obchodní podmínky

 

Obchodní podmínky

Ceny
Všechny ceny jsou uvedeny v českých korunách (Kč). Ceny zahrnují příslušnou DPH (daň z přidané hodnoty) v zákonné výši. Celková cena dále zahrnuje náklady na dopravu, platbu a dodání zboží. Ceny uvedené v den, kdy zákazník odešle svou objednávku, jsou platné v průběhu celého procesu nákupu.

Nákup
Při objednání služeb na stránkách www.halinapawlowska.cz se po potvrzení objednávky zaslaném na e-mailovou adresu uvedenou zákazníkem („potvrzení objednávky“) uzavírá závazná kupní smlouva. K potvrzení objednávky musí dojít nejpozději do 24 hodin po obdržení objednávky. Objednávky odeslané v období od pátku do neděle nebo o svátcích pak musí být potvrzeny nejpozději do 18:00 hodin následujícího pracovního dne. Změny v již potvrzené objednávce nejsou možné.
Objednávky dodáváme do zemí EU.

Dodací termíny a oznámení o dodávce
Snažíme se, aby zboží, které je na skladě, bylo odesláno do sedmi (7) pracovních dnů po potvrzení objednávky. Zákazník by měl tedy zásilku obdržet přibližně do deseti (10) dnů. Pokud zboží na skladě není, snažíme se, aby zákazník zásilku obdržel do šesti (6) týdnů od potvrzení objednávky. Uvedené dodací termíny představují pouhý odhad a závisí zejména na fungování mezinárodní i vnitrostátní poštovní služby. V období zvýšené zátěže poštovních služeb (např. před Vánoci) může dodání zboží trvat o něco déle než obvykle. Proto žádáme zákazníky, aby si zboží, které chtějí obdržet do Štědrého dne, objednávali nejpozději do 10. prosince.
Pokud by se dodávka zboží oproti předpokladu zdržela, je zákazník oprávněn svůj nákup zrušit. V takovém případě je zákazník povinen kontaktovat nás na kontaktní adrese halipawl@gmail.com a informovat o zrušení svého nákupu.

Platba
Platby je možno provádět kreditní kartou online.
Při platbě kreditní nebo debetní kartou musí zákazník uvést číslo karty, CVC kód a dobu platnosti karty. Transakce by pokud možno měla být též ověřena systémem 3D-Secure. Příslušná částka bude odečtena ze zákazníkovy kreditní karty v okamžiku, kdy bude zásilka připravena k odeslání ze skladu. Z debetní karty s přímým zaúčtováním bude příslušná částka odečtena v okamžiku, kdy zákazník odešle a akceptuje objednávku.
U všech držitelů kreditních i debetních karet může být provedena kontrola platnosti a podána žádost o autorizaci u vydavatele karty. Pokud vydavatel karty odmítne autorizovat platbu na účet společnosti, obdrží zákazník hlášení o chybě spolu s žádostí, aby zvolil jiný způsob platby. V takovém případě naše společnost neodpovídá za jakékoli zdržení nebo nedoručení objednávky, a to až do okamžiku uskutečnění platné a autorizované platby.

Právo na odstoupení od smlouvy / vrácení zboží
Zákazníkům poskytujeme 30denní lhůtu na odstoupení od kupní smlouvy.
Zákazník je povinen zajistit vrácení zboží a je v takovém případě povinen uhradit poštovné a nese také riziko poškození zásilky během přepravy. Doporučujeme zákazníkům, aby si uschovali doklad o odeslání zásilky a případně i číslo zásilky až do okamžiku vrácení kupní ceny.
Vracené zboží musí obsahovat původní visačky, nesmí být použité, musí být v původním stavu a v původním obalu, v jakém bylo zákazníkovi dodáno.

Peníze za vrácené zboží budou zákazníkovi vyplaceny do 30 dnů od obdržení vráceného zboží, a to na stejný účet, z něhož byla provedena platba při nákupu zboží.

V případě, že jste použil platbu dobírkou, uveďte účet, na který chcete, aby byla částka připsána.

 

Kontakt:
Natálie Břínková Pawlowská
Na Lysině 1063/7, Praha 4, 14700
Česká republika
IČ: 73803758
Web: https://www.halinapawlowska.cz/
E-mail: nataliepawlowska@gmail.com

Telefon: +420 603 518 881

Sídlo firmy:
Karlovo náměstí 315/6, 120 00, Praha 2 – Nové Město