Chcete se stát spisovatelem? Chcete být scénáristou? Chcete být redaktorem? Máte šanci! Rozhodla jsem se otevřít kurzy tvůrčího psaní! A těm, kteří mají opravdu talent pomohu v uplatnění v médiích i vydavatelství.

Nabízím kurzy, které vám pomohou mapovat váš talent a rozvinout vaše schopnosti. V mém kurzu se naučíte jak používat slova, jak vytipovat svou cílovou skupinu, jak přesně formulovat svou myšlenku. Naučíte se, jak vzbudit ve čtenáři emoci a naučíte se, jak správně psát reportáž, rozhovory, reklamní spoty, televizní i filmové hrané i dokumentární scénáře. Naučíte se, v jaké formě předkládat svá díla jednotlivým médiím a vydavatelstvím. A co je velmi důležité, vzhledem k mému postavení, vám umožním, v případě, že máte opravdu talent, vydání knížky i zpracování vaší látky buď filmovou či televizní produkcí a spolupráci s renomovanými časopisy.

Kurz je vhodný i pro ty, co se hlásí na umělecké školy. Na simulovaných zkušebních testech zjistíte, v čem jsou vaše slabiny, a kam byste měl napřít svou energii.

Kurzy tvůrčího psaní jsou určeny nejen pro ty, kteří se touží živit psaním a mají umělecké ambice, nejen pro novináře a autory mediální tvorby, ale pro všechny ty, kteří pracují ve sféře komunikace, pro všechny, kteří potřebují zapůsobit na klienty, i obchodní partnery. Náš kurz je ideální pro marketingové pracovníky, pro podnikatele ve sféře PR, pro psychology, pedagogy, průvodce i osobní kouče.


KURZ PRO SCÉNÁRISTY 12.hodinový víkendový kurz

(maximálně 5 studentů) v hodnotě 20 000kč.

pátek: vymezení zájmů, aneb pro koho a co chci psát, seznámení se situací v současných médiích, charakteristika žánrů

sobota: co všechno musí obsahovat scénář, jak se píše filmová a televizní povídka ,praktický trénink miniscénáře

neděle: charakteristika filmového hrdiny, kouzlo dialogu, konrkétní návrhy a rady pro uplatnění


KURZ PRO SPISOVATELE BELETRIE 12.hodinový víkendový kurz

(maximálně 5 studentů) v hodnotě 20 000kč.

pátek: co chci psát a pro koho, mapování zkušeností, ukázka vlastní tvorby

sobota: magika slova, 20 základních pravidel dobrého románu,

neděle: nejdůležitější je hrdina a detail aneb jak své zážitky a názory předat generacím. Konkrétní posouzení talentu a event. nabídka spolupráce.


KURZ PRO NOVINÁŘE 12.hodinový víkendový kurz

Individuální 7.hodinový dvoudenní kurz v hodnotě 15 000kč.

pátek: identifikace zájmů – pro koho a co chci psát

sobota: moc slova aneb forma je matkou obsahu a naopak fejeton, sloupek, glosa, jak se dělá interview – 30 magických otázek

neděle: jak se píše reportáž, cestopis, jak se stát společenským průvodcem, jak se tvoří titulky, co je to perex možnosti uplatnění – konkrétní návrhy


KURZ PRO VŠESTRANNÉ AUTORY

(novinář, spisovatel beletrie, scénárista filmový a televizní, reklamní autor)

s certifikátem zahrnuje 32 hodin rozdělených do 3. tématických víkendů ( pátek 2 hodiny, sobota 5 hodin, neděle 5 hodin)
v hodnotě 39 000kč.


Kurzy budou probíhat v lednu (20.1. – 22.1.) a v únoru (17.2.-19.2.)


Přihláška do kurzu: